MTÜ Eesti Naiste Koostöökett

UUDISED

MTÜ Eesti Naiste Koostöökett kuulutab välja konkursi aunimetusele „Teenäitaja 2013” tähtajaga 20. jaanuar 2014 Prindi
Neljapäev, 02 Jaanuar 2014 16:00

Kallid Koostööketi liikmed ja kõik meie sõbrad,

MTÜ Eesti Naiste Koostöökett kutsub teid esitama konkursile "Teenäitaja 2013" kandidaate: neid tegusaid naisi, kes on eeskujuks teistele.

Kandidaatide esitamise tingimuseks on, et kandidaat ei kuulu teda esitanud organisatsiooni liikmete hulka (erakond ei saa esitada oma erakonna liiget, asutus ei saa esitada oma töötajat jne).

Teenäitajaks võib olla avaliku elu tegelane (poliitik, loovinimene, haritlane, arvamusliider, ettevõtja, ajakirjanik vms), kes oma tegevuse (algatuste, esinemiste, analüüsi, seisukohavõttudega jne) on mõjutanud Eesti ühiskonna eetilisi väärtushinnanguid, arendanud euroopalikku poliitilist kultuuri, edendanud võrdõiguslikkust, lahendanud ühiskonda ahistavaid kriise või vastuolusid vms.

Kirjalikult esitatud kandidaatide hulgast teeb otsuse Koostööketi juhatus. Valituks osutub kõige enam hääli saanud kandidaat.

Ootame abi ettepanekute tegemisel üksikisikutelt, Eestis tegutsevatelt asutustelt, ühendustelt, seltsidelt jt.

Ankeet peab sisaldama lühikest põhjendust kandidaadi saavutuste kohta 2013. aastal. Samuti palume ära märkida kandidaadi nimi, kontaktandmed, tegevusala ja tiitlid. Ankeedi leiad siit: teenaitaja_2013.doc; teenaitaja_2013.pdf

Palume lisada ka info kandidaadi esitaja kohta.

Kirjalikke ettepanekuid Teenäitaja 2013 kandidaatide kohta ootame kuni 23. jaanuarini aadressil: Paldiski mnt 169-24 või e-mailile maret.priske@ gmail.com.